Početna / Listopadno jutro u Leptirićima

Listopadno jutro u Leptirićima

13.10.2023.

Listopadno jutro u Leptirićima

U srijedu, 11.10.2023. skupina Leptirići uputila se na kratak izlet u Koprivnicu. Najprije smo, u suradnji s Domoljubom i u produkciji Teatra Naranča, pogledali svevremenski klasik braće Grimm Trnoružica. Humoristična, plesna i glazbena izvedba predstave djecu je ponijela u svijet bajki, probudila maštu, ali i podsjetila na bonton u javnim ustanovama.

Nakon predstave Leptirići su iskoristili prekrasno jesensko jutro te prošetali gradskim parkom. Usput su stali na igralištu gdje su se okrijepili grickalicama i nastavili dalje prema Gradskoj tržnici.  Prošetali su placom i naučili što se tamo radi te pogledali što se trenutno najviše prodaje.

Djelić izleta možete vidjeti na fotografijama.