Početna / Ljeto je na pragu

Ljeto je na pragu

6.6.2019.

Ljeto je na pragu

Ovaj tjedan vlakić je skoro u punom broju bio, samo je jedan dječak falio! Imali smo želju, dvije, da se i on s nama na igralištu smije. Kako nam je sunce napokon došlo, nekako nam je na igralištu sve za rukom pošlo! U bazen smo vodu stavili i malo se rashladili, u pješčaniku kule gradili, još samo nismo s tetom Marinom cvijeće sadili! Košnja našeg igrališta je bila, pa ipak je nama svaka travka mila! A tek kakve zvukove kosilica proizvodi, pa recite vi jel’ se ‘ko bolje od nas provodi! Jan je još guralicu provozao, da ne bi oko svega puno mozgao! Događaj tjedna je ipak naša Štefa bila, i ona se je napokon s nama proslavila. Do Bibliobusa smo skupa pošli i na jednu edukativnu čajanku došli. Tamo su i velika djeca bila koja su nas malo pomazila. Vrijeme juri, a nama se još ne žuri, mi još ovdje uživamo malo, pa kom krivo, pa kom pravo!