Početna / Mali zečići bili su vrijedni

Mali zečići bili su vrijedni

2.6.2021.

Mali zečići bili su vrijedni

Svašta nešto događalo se i kod nas, vrijedni smo bili i puno toga naučili. Posadili smo svoj mali vrt, o povrću i sadnji razgovarali, povrće upoznali i isprobali, spoznaju svoju proširili. Pronalazak puža ispred vrtića potaknuo je djecu na istraživanje i postavljanje mnogobrojnih pitanja. Odlascima u šetnju, razgovorima, listanjem slikovnica i pjevanjem pjesmica saznali smo mnoge informacije o pužu i njegovu životu u kućici. Raznovrsnim materijalima i likovnim tehnikama kod djece smo razvijali likovni senzibilitet za različite likovne materijale, utjecali na razvoj taktilne percepcije i fine motorike ruku koristeći prirodne materijale poput zemlje, vode. Uz naše svakodnevne aktivnosti neizostavan dio našega dana su igra, dječji osmijeh i zabava.