Početna / Mišići u Koprivnici

Mišići u Koprivnici

5.7.2019.

Mišići u Koprivnici

Starija skupina „Mišići“, zajedno s odgojnom skupinom iz Dječjeg vrtića „Lastavica“, bila je na izletu u Koprivnici. Prvo smo posjetili „Podravsko sunce“ gdje su nas srdačno dočekale djelatnice i djeca koja tamo polaze vrtić. Djelatnice su za djecu po cijeloj dvorani postavile različite igračke i sprave za vježbanje te tako napravile veliki poligon gdje su djeca imala priliku iskušati svoje vještine. Nakon zajedničke igre i fotografiranja, počastili su nas grickalicama te smo se uputili u kino. U kinu smo gledali animirani film „Tajni život kućnih ljubimaca 2“. Djeca su pozorno pratila radnju animiranog filma, a tijekom cijelog filma prevladavao je dječji smijeh. Nakon kina odmorili smo se i pojeli ručak u parku te se potom poigrali. Za kraj izleta počastili smo se sladoledom i puni lijepih dojmova vratili se natrag u vrtić.