Početna / Nastavljamo s pripremama

Nastavljamo s pripremama

24.10.2021.

Nastavljamo s pripremama

Nismo se šalili kad smo rekli da se pripremamo za novu sezonu MasterChefa. Ovaj smo tjedan bundeve i kruh zamijenili jabukama. Životno-praktičnim aktivnostima poput guljenja, ribanja, rezanja jabuke, spravljanja pite od jabuka ili ukusnog soka (jabukovače) još smo si jednom potvrdili koliko smo vješti.

U trenucima odmora od kuhanja uživali smo u likovnim aktivnostima poput otiskivanja jabuke temperama, slikanja jabuka vodenim bojama, izradi zviježđa od jabuke i čačkalica ili smo koristili vlastite dlanove kako bismo naslikali jabuke. Mlađa djeca posebno su uživala u ovoj aktivnosti, jer ima li nešto bolje od boje na prstima?

Aha, ima – naša pita od jabuka! Nažalost, sve smo pojeli pa ćete nam jednostavno morati vjerovati na riječ kad kažemo da je bila odlična. Pite nema, ali fotografije smo vam sačuvali, uživajte!