Početna / Nije lako Bubamarcu

Nije lako Bubamarcu

11.9.2019.

Nije lako Bubamarcu

Polazak u vrtić velika je promjena u životu djeteta. Zato su odgojiteljice iz skupine Bubamare pripremile mnoštvo materijala i poticaja u sobi dnevnog boravka. Tako su djecu dočekale spremne igračke koje su jedva dočekale da ih naše malo društvo uzme u ruke.

Roditelji su se u prva dva dana družili sa svojim Bubamarama te ih tako postepeno uvodili u novo okruženje. Odgojiteljice su pripremile puno neobičnih stvari za istraživanje, ples i pjesmu, igre na terasi, otisnuli smo i dlanove za krug prijateljstva pa je to sve doprinijelo da se Bubamare u novoj sredini svakim danom sve bolje osjećaju iako znamo da još moramo proći puno malih bubamarinih koraka do potpune prilagodbe.

Pripremile smo i nekoliko fotografija da zavirite kako nam je bilo.