Početna / Novi početak u skupini Bubamare

Novi početak u skupini Bubamare

26.9.2023.

Novi početak u skupini Bubamare

U skupinu Bubamare ove godine pristiglo je puno novih mališana. Prilagodba je krenula očekivano uz manja negodovanja, ali bez većih poteškoća. Svako dijete ima svoj individualni tempo prilagodbe.  Svjesne toga, odgojiteljice su zauzele takav način rada i  posvetile se svakom djetetu prema njegovim potrebama. Odvajanje od roditelja predstavlja veliki stres za samo dijete, ali i roditelje, međutim uz dobru pripremu taj period adaptacije može proći što bezbolnije. Na prvom roditeljskom sastanku roditelji su dobili upute kako to postići. Zato mi možemo reći da je naša prilagodba za ovu pedagošku  godinu prošla vrlo zadovoljavajuće. Fotografije u našoj galeriji vam mogu to i pokazati, stoga uživajte u njima.