Početna / Obavijest – upisi

Obavijest – upisi

7.6.2021.

Obavijest – upisi

Poštovani roditelji,

3. lipnja završilo je zaprimanje zahtjeva za upis u Dječji vrtić Vrapčić. Molimo roditelje koji su podnijeli zahtjev, a nisu priložili obaveznu dokumentaciju (liječnička potvrda, kopija cjepne knjižnice, PK kartice oba roditelja te potvrda Općine da su podmirene sve obveze) da to učine u što kraćem roku. Dokumentacija se može osobno predati u upravi Dječjeg vrtića Vrapčić (M.P. Miškine 1, Đelekovec), u vremenu od 7 do 15 sati ili na e-mail dv.vrapcic5@optinet.hr najkasnije do srijede, 9. lipnja 2021.

Rezultati upisa bit će objavljeni nakon 18. lipnja na web stranici i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Vrapčić. Podaci će biti šifrirani, a šifra će uključivati zadnje 4 znamenke OIB-a djeteta te djetetove inicijale (npr. 1234AB).