Početna / Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana i sportske aktivnosti

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana i sportske aktivnosti

12.9.2019.

Obilježavanje Hrvatskog olimpijskog dana i sportske aktivnosti

Skupina Mišići organizirala je biciklijadu unutar vrtića kako bismo obilježili Hrvatski olimpijski dan. Djeca su prigodno obukla bijele majice, a po završetku biciklijade podijeljene su im medalje za sudjelovanje koje su prethodno sama izradila. Osim biciklijade, vježbanja u dvorani i na vanjskom prostoru, djeca sudjeluju u sportskim aktivnostima i unutar skupine (ubacivanju loptica u zadan otvor, kuglanju, bacanju kolutova). Također, s djecom se razgovaralo i o pojmu olimpijskih igara i njihovog simbola koji su potom bojala, a kroz prigodne priče i edukativne kartice upoznali smo se s vrstama sportova.