Početna / Okrugli stol (O)drži korak

Okrugli stol (O)drži korak

4.2.2020.

Okrugli stol (O)drži korak

Dana 22. siječnja 2020. godine u OŠ ”Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica održan je okrugli stol u sklopu provedbe projekta “(O)DRŽI KORAK: Obrazovanjem romske djece i mladih do održivog razvoja zajednice” s početkom u 12:00 sati. Tema okruglog stola bila je “Postignuće i održivost projekta”.

Osim stručnog tima Dječjeg vrtića Vrapčić Đelekovec, ravnateljice Sanele Brgles i pedagoginje Sabine Gadanec, na okruglom stolu sudjelovali su i svoj osvrt na projekt iznijeli ravnateljice i ravnatelji škola, roditelji uključeni u program “Poticajno roditeljstvo” i socijalne pedagoginje koje su provodile radionice, zamjenik župana Ratimir Ljubić i predsjednik Udruge Roma Korak po Korak Franjo Horvat. Ravnateljica Sanela Brgles iznijela je svoj osvrt o uključivanju djece romske nacionalnosti u Program predškole u područnim objektima koji su u sastavu Dječjeg vrtića Vrapčić Đelekovec i poteškoćama na koje se nailazi tijekom provođenja Programa.