Početna / Oproštaj od još jedne generacije

Oproštaj od još jedne generacije

10.7.2022.

Oproštaj od još jedne generacije

Posljednja ovogodišnja manifestacija povodom Dana općine bila je Završna svečanost, tj. oproštaj od još jedne generacije predškolaca.

Okupljeni su imali prilike uz pjesmu i ples doznati što se sve radilo u Iskrici kroz „Kalendar važnih događaja“ no ono što nas je razveselilo, ali i nasmijalo bio je velik angažman publike odnosno natjecanje u odabiru najboljeg plesača, najbolje slikarice ili pak najvećeg poznavatelja svemira u kvizu kojeg su osmislila djeca.  Smijeha i veselja, naravno, nije nedostajalo.

Nakon svečanog programa uslijedilo je neizostavno druženje u dvorištu vrtića uz sok, grickalice i nezaobilazne napuhance.

Našim predškolcima želimo puno uspjeha u daljnjim  životnim koracima uz Milinu poruku: „Falit ćete i nemojte nas zaboraviti!“