Početna / Osunčana srijeda ispunila je naša očekivanja

Osunčana srijeda ispunila je naša očekivanja

12.10.2023.

Osunčana srijeda ispunila je naša očekivanja

Naše Iskrice napokon su dočekale dan za izlet. Kada se pojavio autobus pred našim vrtićem, veseli uzvici orili su se selom!

Zaputili smo se u kazalište pogledati predstavu „Trnoružica“ koja je izazvala brojne pozitivne reakcije kod djece, osobito prilikom poljupca kraljevne i princa. Smijehom i pljeskom ispratili smo glumačku postavu, a mi smo produžili naše putovanje prema Lugarskoj kućici. Tamo smo rasprostrli dekice i uživali u sunčanim zrakama, friškome zraku i kako kažu naši mališani: „prefinim sendvičima“. Nakon piknika, vrijeme je za potragu – ni manje ni više, baš kestena!

Nakon početnog razočarenja, uspjeli smo pronaći brojne kestene i zato s veseljem iščekujemo našu sljedeću avanturu – kestenijadu kod obitelji Telebar.

Preporuka dana: opustite se i vi uz šumske radosti.