Početna / Planinu će pomaknuti samo onaj koji je na početku pomicao kamenčiće

Planinu će pomaknuti samo onaj koji je na početku pomicao kamenčiće

18.4.2023.

Planinu će pomaknuti samo onaj koji je na početku pomicao kamenčiće

Svečanom sjednicom Županijske skupštine te dodjelom javnih priznanja zaslužnim građanima i pravnim osobama s područja županije, 13. travnja 2023. u dvorani Domoljub u Koprivnici obilježen je Dan Koprivničko-križevačke županije i 30. obljetnica njezinog postojanja. Za našu odgojiteljicu Milku Novaković ovo je bio poseban i nezaboravan događaj.

Odgojiteljici Milki dodijeljena je Zahvalnica Koprivničko-križevačke županije za uspjehe u radu i postignute rezultate u unapređenju kvalitete odgojno-obrazovnog rada s predškolskom djecom usmjerenog njegovanju folklora i očuvanju kulturne baštine.

Svjesni kako desetljećima doprinosi podizanju kvalitete vrtića, općine i zajednice u cjelini, pritom nesebično darujući svoje vrijeme, znanje, ljubav i toplinu, možemo samo izraziti zahvalnost i neizmjernu sreću što je isto i prepoznato! 😊