Početna / Policajka u skupini

Policajka u skupini

9.4.2019.

Policajka u skupini

Nakon edukacije o prometu “Vidi i klikni” utvrdili smo naučeno s našom gošćom policajkom Pavlicom. U srijedu, 27.3.2019. posjetila nas je u našem vrtiću “Potočić” i s djecom razgovarala o prometu te situacijama u prometu gdje su djeca neposredno uključena. Naglasila nam je da moramo biti uvijek savjesni i odgovorni sudionici u prometu, radi nas samih, ali i radi drugih sudionika. Nakon razgovora u skupini otišli smo u šetnju. Naučili smo kako i kojom stranom ceste se krećemo kad smo sami i kad smo u koloni te kako sigurno prijeći cestu na pješačkom prijelazu i bez pješačkog prijelaza. Također smo imali priliku upoznati unutrašnjost policijskog auta, sjesti  u njega te uključiti rotacijska svjetla i zvuk što je djeci bilo posebno interesantno. Policajki Pavlici zahvaljujemo na suradnji.