Početna / Posjet OPG-u Agro pozitiva

Posjet OPG-u Agro pozitiva

17.5.2019.

Posjet OPG-u Agro pozitiva

Ostvarili smo još jednu lijepu suradnju s roditeljima. Obitelj Posavec ugostila nas je na svojem posjedu OPG Agro pozitiva te su nam uz svoje stručno osoblje odgovorili na sva pitanja koja su djecu interesirala i pokazali nam čime se bave i što sve drže na svojem posjedu. Djeca su bila i više nego oduševljena, pogotovo dječaci što su imali priliku, svi oni koji do sada još nisu, voziti se u velikom traktoru. Nakon edukativnog razgovora i razgledavanja posjeda domaćini su nas počastili pizzom i sladoledom te su djeca uživala u igri loptom, igri lovice, skrivača, u bojanju s kredama te u simboličkoj igri koja se odvijala na oldtimer traktoru koji im je privukao najviše pažnje. Zahvaljujemo roditeljima Posavec što su nas toplo ugostili te djeci omogućili jedan nezaboravan dan.