Početna / Predstava Hodam, vozim, plovim, letim i posjet skupine Leptirići iz Koprivničkog Ivanca

Predstava Hodam, vozim, plovim, letim i posjet skupine Leptirići iz Koprivničkog Ivanca

28.11.2019.

Predstava Hodam, vozim, plovim, letim i posjet skupine Leptirići iz Koprivničkog Ivanca

U školskoj dvorani Područne škole Sigetec danas je bila prikazana predstava Dječje čarobne scene iz Zagreba pod nazivom „Hodam, vozim, plovim, letim“. Predstavi su prisustvovale odgojno-obrazovne skupine Mišići i Leptirići (Koprivnički Ivanec) te učenici prvog i drugog razreda Područne škole Sigetec. Klaun Čupko svojom je glumom, pjesmom i plesom oduševio djecu. Ona su ga podržala pljeskom te aktivno sudjelovala u predstavi prateći klauna Čupka pjesmom i pokretima. Uživala su u predstavi, a smijeha nije nedostajalo. Nakon predstave djeca odgojnih skupina Mišići i Leptirići (Koprivnički Ivanec) počastila su se slatkišima te uživala u zajedničkoj igri i druženju u sportskoj dvorani i u prostoru vrtića.