Početna / Predstava “Tvrdoglavo mače”

Predstava “Tvrdoglavo mače”

30.10.2023.

Predstava “Tvrdoglavo mače”

Dana 25.10.2023. u Društvenom domu „Paje Kanižaja“ održana je predstava „Tvrdoglavo mače“ koja, naravno, bez malih Iskrica nije mogla proći.

Već sama kulisa na pozornica probudila je interes i znatiželju i bili smo spremni za novi izazov.  U publici se mogao čuti žamor o naklapanju mogućeg scenarija,a kad su na pozornicu stupile odgojiteljice podružnica iz Dječjeg vrtića iz Gole nastao je muk – ne od straha, ne od šoka, već zbog same usredotočenosti  i opažanja gotovo svim senzornim modalitetima jer  priča je bila vrlo poučnog karaktera – najljepše je u vlastitom domu.

Dinamična izmjena pjesme, plesa i glume održala je dječji interes i uživanje tokom cijele izvedbe.

Zahvalni tetama iz Gole, upućujemo im čestitke na trudu i velikom smislu i izrazu kroz dramska djela,  uz nadu da ćemo uskoro ponovo moći prisustvovati nekoj njihovoj novoj priči.