Početna / Pripreme za Božić kreću

Pripreme za Božić kreću

9.12.2019.

Pripreme za Božić kreću

Aktivnosti kroz tjedan jure kao vlak i nije baš uvijek posao lak. Svašta treba napraviti i pritom se dobro zabaviti. Božić na vrata kuca, a nama srce od radosti puca jer svi dobro znamo da radost i sreću nosi i sve loše odnosi. Pa je trebalo zapaliti i prvu svijeću i poželjeti svima nama sreću. Čokoladu s adventskog kalendara skinuti i dobra djela činiti. Jer sreća je dok je s drugima dijelimo, mi se tome uvijek veselimo. Skupa pišemo i čitamo i svijetom skitamo. Za Svetog Nikolu prigodan smo program pripremili, poklone kući spremili i fotografiju bismo s Vama podijeliti htjeli, ali od uzbuđenja je nismo napravili i malo smo se važni pravili, ali svojim tetama smo na ponos bili i zato smo im posebno mili.