Početna / Rođendan jednog od najvećih umjetnika Ivana Večenaja Tišlarovog

Rođendan jednog od najvećih umjetnika Ivana Večenaja Tišlarovog

20.5.2022.

Rođendan jednog od najvećih umjetnika Ivana Večenaja Tišlarovog
Polaznici Dječjih vrtića u Goli danas su na simboličan način proslavili rođendana velikog umjetnika, slikara i pisca Ivana Večenaja Tišlarovog. Posjet galeriji Ivan Večenaj Tišlarov te stvaranje likovnih djela bas na mjestu gdje je i ovaj velikan stvarao bio je pravi doživljaj za djecu. Njegov sin Mladen i Mladenova supruga Anica pokazali su nam galeriju, njeno neprocjenjivo bogatstvo i zajedno s nama uživali u prizorima koje ova galerija pruža! Iznimno smo ponosni i  sretni što je baš na ovim prostorima nekada živio jedan od najvećih umjetnika današnjice, a mi mali Golčani njegujemo i slavimo njegov rođendan.