Početna / Ruksak pun kulture

Ruksak pun kulture

13.5.2019.

Ruksak pun kulture

Dječji vrtić „Bambi“ odabralo je Ministarstvo kulture za provedbu programa „Ruksak pun kulture“. Cilj projekta bio je približiti kazalište, scensku i dramsku kulturu onima koji su udaljeni od kazališta, zbog mjesta stanovanja nemaju priliku često ga posjećivati. Umjetnička organizacija Fronesis izvela je plesnu predstavu „Nepospremljene igračke“.  Na izvedbu programa pozvali smo i djecu iz Područne škole „Ždala“. Nakon izvedbe za djecu su pripremljene dvije radionice: likovna i koreografska. Djeca su uživala u programu i bilo im je zanimljivo. Svakako je to bilo nešto u čemu nemaju prilike sudjelovati često, nešto što ih je „obogatilo“ u kulturnom smislu. Organizatorima i izvođačima smo uputili sve riječi pohvale.