Početna / Šarenilo u svibnju s Bubamarama

Šarenilo u svibnju s Bubamarama

13.6.2023.

Šarenilo u svibnju s Bubamarama

Bubamare  su svibanj započele veselo uz predstavu Šarenog svijeta, a zatim smo sve snage upotrijebili da svojim vrijednim ručicama napravimo poklon za svoje drage mame. Nadamo se da smo ih i uspjeli ugodno iznenaditi.

U sklopu našeg projekta posjetili smo HŽ Koprivnica i autobusni kolodvor, a na kraju se dobro zabavili u igraonici Veseli napuhanci i tamo proslavili rođendan naše Emilly.

U mjesecu svibnju bavili smo se i različitim zanimanjima, oformili nove centre i potaknuli djecu na imitativne igre. Pri tome su razvijali svoje kompetencije međusobne suradnje, dogovora te dijeljenja igračaka. Potaknuli ih na kreativnost i snalažljivost.

Započeli smo i uvježbavanje programa za priredbu kojoj se jako veselimo, jer neki će i po prvi puta imati svoj javni nastup.

Na kraju ovog našeg malog izvješća o radu naše skupine možemo samo zaključiti da je bilo veselo i zabavno. Igrali smo se, usavršavali svoje kompetencije, družili, malo i putovali  i lijepo se zabavljali.