Početna / Simbolička igra u Zvončiću i promet

Simbolička igra u Zvončiću i promet

17.11.2023.

Simbolička igra u Zvončiću i promet

Naš glavni posao je igra u kojoj mašti kraja nema i svako svoj doprinos ovdje ima i mora biti dobro svima. Jer ako tako nije, u igri se nitko ne smije, a glavni posao u igri je mnoštvo smijeha i veselja i ispunjena svaka dječja želja! Po zanimanju možeš biti tko hoćeš, biraš i kontinent i grad i budi tamo zauvijek veseo i mlad – tako kaže teta Milka, a s nama ona nikad nije sama!  Teta Jelena si pak frizuru želi, ide nekud da se proveseli! Mi smo joj ponudili svakakve puteve i prijevoz “svake fele” pa nek’ se tamo dugo vesele! Ako ovdje niste našli nikakve odgojne metode, one se na igralištu svakodnevno provode, nogomet u tome prednjači, pa tko bolji, tko jači!  Prijateljstvo nas ovdje zaista spaja i ljuljačka jedna prijateljima je dosta da osmijeh na licu nose, samo ne smiju biti noge bose!