Početna / Snježne radosti

Snježne radosti

1.2.2024.

Snježne radosti

Velika nam je želja dočekati Božić u snijegu, međutim i ove godine je izostao. Ali to nas ne sprečava da siječanj uvijek nekako rezerviramo za snježne radosti bez obzira da li on padao ili ne. Na sreću , ove godine nas je lijepo iznenadio te  ga je  bilo više nego prijašnjih godina. Sa žaljenjem možemo reći da bi voljeli da ga je bilo još više i da je duže potrajao.  Kako smo se igrali sa snijegom  možete vidjeti iz fotografija.

Veći dio siječnja  je bio posvećen zimskim temama i nizom eksperimentiranja s ledom i snijegom. Kroz tjedne teme djeca su  se upoznala s obilježjima zime kao godišnjeg doba, upoznala polarne životinje, kako se led i snijeg topi u toploj prostoriji, kako led pluta te naučili pjesmice „Snjegović“,  „Pahuljice“ i kako se ljudi brinu za ptice zimi.