Početna / Sportski dan za djecu

Sportski dan za djecu

12.6.2022.

Sportski dan za djecu

I ovog puta Općina Đelekovec oduševila nas je svojom organizacijom posvećenoj djeci.

Naime, u subotu u poslijepodnevnim satima organiziran je Sportski dan za djecu na nogometnom igralištu NK „Osvita“.

Tom prigodom, djeca svih dobnih uzrasta imala su prilike provesti dan u društvu vrhunskih sportaša.

Na samom početku programa Vedran Medenjak predstavio je svoju nogometnu slikovnicu „Priča o životu jedne nogometne lopte“  i uz nekoliko igara dokazao zašto je nogomet najvažnija sporedna stvar na svijetu.

Nakon toga djeca su svoje spretnost, brzinu i sportski duh nastavila razvijati na poligonima koje su pripremili nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture Tihana Vadla nama znana kao „trenerica Tihana“ te rukometašice, treneri i članovi stožera RK Podravka Vegeta.

Još jednom zahvaljujemo Općini na ovom divnom organiziranom danu.