Početna / Sretan Majčin dan!

Sretan Majčin dan!

5.5.2020.

Sretan Majčin dan!

Draga djeco i drage mame,

bliži nam se Majčin dan i iz razloga što ga ove godine nažalost ne možemo obilježiti u vrtiću, za vas smo pripremili aktivnost koju možete zajedno napraviti kod kuće i koja će ujedno biti poklon za vas mame.

Sliku u prilogu možete isprintati i ispuniti, a ako ju niste u mogućnosti isprintati dovoljno je da na jedan list papira prepišete ove rečenice i završite ih razgovarajući sa svojim djetetom o sebi. U označeni pravokutnik dijete neka nacrta sebe i vas.

Ovom aktivnosti dijete razvija pozitivna emocionalna stanja (privrženost, osjećaj povjerenja, ljubavi), stvara se ugodno i opušteno ozračje. Također, dijete razvija svoje govorne vještine (opisivanje, prepričavanje, izražava svoje osjećaje i iskustva) te razvija vještine slušanja i razgovaranja (slušanje i razumijevanje govornog sadržaja, pitanja koja mu se postavljaju).

Želimo vam da uživate u ovoj aktivnosti sa svojim djetetom te nek’ vam je sretan i radostan Majčin dan! 🙂