Početna / Što to fino miriši?

Što to fino miriši?

21.10.2022.

Što to fino miriši?

Našom se sobom danas širio poseban, slatkasti miris koji je mamio sva naša osjetila. U posjet su nam došle Mašina mama i baka kako bismo tradicionalno obilježili dan jabuka pečenjem pite. Nožići, ribeži, valjčići, vrijedne ručice i puno dobre volje bili su dovoljni da u vrlo kratkom roku od malo tijesta i nekoliko jabučica nastane slasna pita. Naša teta Vesna pomogla nam je u pečenju i to je sve što je bilo potrebno da se nakon ručka zasladimo najfinijom poslasticom na svijetu.

Morat ćete nam vjerovati na riječ koliko je bila ukusna – jer sve smo pojeli! Ali, kao i uvijek, za vas smo sačuvali nekoliko fotografija da vam dočaramo atmosferu. Trk u galeriju!

P.S. Veliko hvala Mašinoj mami i baki koje su izdvojile svoje vrijeme i ljubav za nas. Veselimo se sljedećim druženjima.