Početna / Šubi, dubi, dubi, nas NE bole zubi

Šubi, dubi, dubi, nas NE bole zubi

28.10.2022.

Šubi, dubi, dubi, nas NE bole zubi

Šubi, dubi, dubi sad me bole zubi,
ne pomaže ništa kaladont u tubi,
a najveći problem zapravo mi stvara
to što moram sutra hitno do zubara.

Da se ovi stihovi ne bi obistinili i nama, skupine Sovice i Mali zeko proteklog su petka, 28. listopada ugostile našu stomatologinju Anu i njenu medicinsku sestru. Od njih smo puuuno toga naučili o važnosti pravilne higijene naših zubića kako ih ne bi napala ona zločesta stvorenja – Gric i Grec (nadamo se da ste za njih i vi SAMO čuli). Ispričali smo im (ali i pokazali kako) i mi svakodnevno peremo zubiće u vrtiću nakon doručka zbog čega smo dobili ne samo pohvale, već i prigodne poklone. Isto tako, naučili smo da su zubari i zubarke dobri stričeki i tete kojih se ne moramo bojati jer su tu za nas da nam pomognu u brizi oko vlastitog zdravlja. Na kraju našeg susreta, dogovorili smo i novi, u prostorijama njihove ordinacije čemu se jako veselimo. Hvala našim gošćama, a vi koji nas čitate i vjerno pratite, trkom u našu fotogaleriju!