Početna / Suradnja s djedom – obrezivanje voćaka

Suradnja s djedom – obrezivanje voćaka

25.3.2019.

Suradnja s djedom – obrezivanje voćaka

Ostvarili smo jednu jako lijepu suradnju, suradnju s djedom Mihalec koji nam je vrlo rado priskočio u pomoć i obrezao voćke našeg vrta kako bismo mogli svi, kada za to dođe vrijeme, uživati u plodovima te se prije svega podružio s djecom. Djeca su od gospodina Mihalca mogla čuti mnogo korisnih i edukativnih informacija vezanih uz obrezivanje voćaka što im je bilo vrlo zanimljivo. Osim što smo se educirali, vrlo rado smo pomagali u nošenju šiblja koje je trebalo skloniti na jedno sigurno mjesto kako nas ono ne bi ometalo u svakodnevnoj igri u našem vrtu, čime smo odmah stjecali dobre navike čišćenja i grupnog rada.

Vrlo je lijepo imati suradnju s ostalim članovima obitelji koji su djeci najvažnije osobe u njihovom odrastanju. Na taj način pridonosimo boljoj usklađenosti između obiteljske i vrtićke sredine u kojima se dijete razvija i raste te možemo lakše saznati kako pomoći njihovoj djeci i ono što je najljepše i najvrjednije. možete podijeliti s nama svoja znanja, običaje i vještine.
Hvala Vam.