Početna / Tko može postati tata?

Tko može postati tata?

22.3.2024.

Tko može postati tata?

TKO MOŽE POSTATI TATA (Zvonimir Balog)

 

Da bi netko postao tata,

mora znati nekoliko zanata.

Kao što je stavljanje ruku oko vrata,

kao što je izbjegavanje rata.

 

Da bi netko postao tata,

mora mu dječji vrisak i skakanje po sobi

postati radost, biti hobi.

 

Tata ne smije biti naravi teške

i smisla mora imati za greške.

 

Da bi netko postao tata,

mora uz nekoliko zanata

imati i nekoliko inata,

mora se zainatiti

da će se zatatiti.

 

Blagdan Svetog Josipa obilježava se kao Dan očeva stoga smo u skupini Leptirići s djecom razgovarali o njihovim očevima, o vremenu koje provode s njima te o tome u čemu su njihovi očevi najbolji. Ugostili smo i Jošuionog tatu. Tata Dado je profesor fizike i pokazao nam je neke pokuse. Djeca su se veselila dolasku tate u skupinu i znatiželjno pratili svaki pokret izvedbe pokusa koje im je pripremio te su i sami pokušali izvesti trik i biti mali fizičari.  Hvala tati Gres na lijepoj suradnji.