Početna / U svijetu dinosaura

U svijetu dinosaura

30.5.2019.

U svijetu dinosaura

Nisu samo dječaci oduševljeni igrom dinosaura, već i djevojčice uživaju u  različitim igrama i istraživačko-spoznajnim aktivnostima o dinosaurima. Njihove interese uvijek možemo obogatiti novim i zanimljivim sadržajima i aktivnostima kojima, osim dječjeg zadovoljstva, potičemo i razvoj različitih kompetencija i osiguravamo različite dobrobiti za djecu.

Internet je prepun različitih kreativnih ideja na ovu temu, a na nama je da ih iskoristimo na što zanimljiviji i kvalitetniji način u skladu s dječjim mogućnostima, interesima i naravno dobi djeteta. Potaknuti dječjim interesima ovog smo tjedna uživali u igri s dinosaurima, a ujedno aktivno učili i proširivali svoje spoznaje o njima.

Zahvaljujemo roditeljima na suradnji i podršci što su se uključili da što bolje djeci približimo ovu za njih veoma važnu temu.