Početna / Upoznajmo mjesto dobre zabave

Upoznajmo mjesto dobre zabave

14.11.2023.

Upoznajmo mjesto dobre zabave

Zahvaljujemo na suradnji gradskoj knjižnici i čitaonici što su nam omogućili začiniti prijepodne maštovitim (i poučnim) obilaskom nepoznatih i poznatih priča skrivenih u labirintu mnogobrojnih polica.

Naša knjižnica zaista pruža poučnu zabavu za sve uzraste stoga izađite iz zone komfora i subotnje prijepodne iskoristite s djecom na najzanimljiviji način – lutanjem kroz obilje tajnih svjetova koji se ne otkrivaju samo putem knjiga. Naime, ostali smo iznenađeni “strojevima budućnosti“!

Kreativan izričaj putem robotike svakako je vrijedan promišljanja za svakog od nas, posebice za generacije na kojima svijet ostaje. Upućeni smo na poražavajuću brojku posjeta knjižnici stoga ako već niste, besplatno se učlanite i provedite zanimljivo vrijeme u nekoj drugoj dimenziji, naravno s vašim najdražim mališanima koji će vam itekako biti zahvalni.