Početna / Uskrsna radionica

Uskrsna radionica

15.4.2019.

Uskrsna radionica

U ugodnom ozračju te uz zabavne i kreativne aktivnosti, uz aktivno sudjelovanje roditelja što uvelike pridonosi stvaranju suradničkog odnosa između njih i Dječjeg vrtića, u petak je održana uskrsna radionica za roditelje djece polaznika Dječjeg vrtića „Potočnica“ Sigetec, mlađe skupine Pčelice.

Radionica se tradicionalno održava već niz godina. Odgojiteljice su u suradnji s roditeljima pripremile raznovrsne oblikovane i neoblikovane materijale od kojih su roditelji izrađivali ukrase za Uskrs. Roditelji su bili vrlo kreativni i maštoviti što se vidjelo na njihovim radovima. Da je radionica pun pogodak vidjelo se i po broju roditelja koji su se odazvali na radionicu.

Zajednički doživljaj blagdana i njegovanje pozitivnog odnosa prema tradiciji bio je glavni cilj radionice.