Početna / Uživanje u igrama vodom

Uživanje u igrama vodom

28.7.2022.

Uživanje u igrama vodom

S obzirom da je  ljeto u svom punom zamahu,  kako kalendarski tako i temperaturama, mlađa skupina Bubamare i starija skupina Leptirići željele su iskoristiti ove ljetne „pogodnosti“.

Kako ljeto uz sebe veže i sinonim rashlađivanja, prikladne aktivnosti provođene su kod nas. Tako su organizirane  igre vodom koje omogućuju različite kreativne kombinacije, istraživanje prirodnih zakonitosti njenog kretanja, sile teže, pada, pokretanja vodenice i slično.

Osim aktivnosti ovakvog tipa, djeca su provodila vrijeme u istraživačkim aktivnostima kapaljkama i tubama poput pravih kemičara. Uz spomenute sadržaje kojima se bavila pretežito starija skupina, mlađa skupina bila je koncentriranija na  uživanje  u kupanju i sunčanju.