Početna / Volim, volim Valentinovo

Volim, volim Valentinovo

14.2.2022.

Volim, volim Valentinovo

Bubamare su  14. veljače na prigodan su način obilježile Valentinovo – dan zaljubljenih. Djeca su iz kutijice izvlačila imena te darivala jedni druge malim i slatkim znakom pažnje. Sve je bilo u znaku ljubavi, srca i radosti. Kroz razgovor sa svojim odgajateljicama i oni najmlađi pokazali su da znaju što znači LJUBAV. Živahna, valentinovska atmosfera vladala je cijelog  prethodnog  tjedna i na sam dan. Čitale su se priče i stihovi, glumilo „Zaljubljenu mišicu“, izrađivale čestitke od papira u obliku srca, pjevalo se, plesalo  i puno razgovaralo na temu ljubavi. Također, Bubamare su spoznale i kako su naši stari darivali svoje simpatije licitarskim srcima te su i ih same pokušale izraditi. Važnost prijateljstva te dijeljenje osjećaja s drugima nastavilo se i u narednom periodu, a Bubamare će kroz svakodnevne aktivnosti, igru i poticaje istraživati svoje osjećaje.