Početna / Zekani u mjesecu svibnju

Zekani u mjesecu svibnju

17.5.2022.

Zekani u mjesecu svibnju

Kroz naše svakodnevne aktivnosti koje provodimo u skupini u mjesecu svibnju bili smo vrlo aktivni i vrijedni. U mjesec svibanj krenuli smo vrlo veselo i živo. Zajedno s ostalim skupinama sudjelovali smo u predstavi Šarenog svijeta pod nazivom „Pažnja, pažnja, dar s neba, vanzemaljac ili beba.“ Na predstavi je bilo vrlo zabavno, veselo, puno pjesme i plesa.  Zatim smo kroz priče, slikovnice te igrokaze i likovne aktivnosti naučili i spoznali mnoštvo toga o pticama selicama. U suradnji s DVD-om Gola obilježili smo dan sv. Florijana. Zajedno s ostalim skupinama posjetili smo DVD Golu. Vatrogasci DVD-a Gola upoznali su nas sa svojim zanimanjem, opremom i vozilima. Imali smo priliku voziti se u vatrogasnom vozilu, isprobati njihovu opremu i uživiti se u ulogu vatrogasaca. Ubrzo nam je uslijedio jedna od najvažnijih dana za naše najvažnije osobe, a to su naše mame. Kroz cijeli tjedan s velikim uzbuđenjem, veseljem i interesom izrađivali smo poklone, razgovarali smo o mamama i zaključili zašto ih volimo. Pjesmice o njima pjevali te ih na njihov dan prigodnim poklonima iznenadili.