Početna / Živimo zdravo u vrtiću

Živimo zdravo u vrtiću

24.6.2020.

Živimo zdravo u vrtiću

Projekt „Živjeti zdravo u vrtiću“ u organizaciji Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo sufinanciran je sredstvima Europskog socijalnog fonda, a za cilj ima informiranje, educiranje i senzibiliziranje djece svih dobnih skupina o pozitivnim aspektima zdravih stilova života. I Iskrice su se priključile projektu i ovaj tjedan posvetile zdravom životu. Pričali smo o važnosti doručka, spavanja i kretanja na zraku te raspravljali o najzdravijim obrocima i zašto nam je voda važna. Radili smo svoju voćnu salatu i razne likovne aktivnosti na temu zdrave hrane te si napravili plakat da nas podsjeća da pijemo dovoljno vode. Redovito smo vježbali i jačali svoje mišiće, a da bismo lakše utonuli u san koji nam je toliko važan, pomoći će nam lampice koje smo sami izradili i njima ukrasili sobu. Zavirite u fotogaleriju, možda dobijete ideju za koji ukusni i zdravi obrok ili igru na otvorenom!